PREMIUM-PLUS

Wybrany program:

Zobacz inne programy:

Programy lojalnościowy Premium-Plus

Chcąc zaoszczędzić Państwa cenny czas oraz stawiając na wygodę i zadowolenie klienta, wraz z nowym programem wprowadziliśmy system oparty na nowoczesnych i funkcjonalnych kartach. Każda karta jest wyposażona w swój indywidualny numer klienta. Dzięki temu ogólnodostępny panel elektroniczny Premium – Plus umożliwia nieograniczony dostęp do konta on-line, a co za tym idzie, pełnej kontroli nad ilością zbieranych punktów. Multipartnerskie działanie programu daje możliwość zbierania punktów na terenie całego kraju, w placówkach oznaczonych logiem Premium – Plus, niezależnie od miejsca w którym klienci dokonują zakupów.

Model tego programu doskonale sprawdza się jako jedna z najtańszych form reklamy dla Partnera. Nasza firma gwarantuje profesjonalną i kompleksową obsługę  przy wdrażaniu programu oraz podczas jego trwania. Oferujemy pomoc przy wszelkich akcjach promocyjnych, udostępniając szeroki wachlarz materiałów reklamowych.
Program Premium – Plus wspierany jest przez nowoczesną platformę internetową. To nowatorskie narzędzie, dzięki któremu klienci mogą łatwo sprawdzić stan posiadanych punktów,  przeglądać katalog nagród, zamawiać nagrody oraz brać udział w aukcjach nagród spoza oferty katalogowej. Dodatkowo klienci za pomocą newsletter’a są na bieżąco informowani o promocjach. Do rąk klientów została również oddana aplikacja mobilna na systemy Android oraz iOS. Partner programu dzięki nowoczesnemu panelowi ma dostęp do statystyk oraz analiz.

W ramach współpracy nasi Partnerzy otrzymują:

– formularze i karty dla klientów
– katalogi dostępne na terenie sklepu
– stałą opiekę naszych Doradców Klienta
– dostęp do panelu administracyjnego (m.in. statystyki ułatwiające identyfikację klienta)
– regularne i terminowe dostarczanie nagród zgodnie z zamówieniami
– możliwość korzystania z akcji mailingowych i sms-owych

Decydując się na wdrożenie programu PREMIUM-PLUS oprócz sukcesywnie powiększającego się grona klientów, zyskujecie Państwo również systematyczny wzrost obrotów oraz wyróżnienie firmy wśród setek innych na rynku.

Menu