PREMIUM-PLUS BIZNES

Wybrany program:

Zobacz inne programy:

Programy lojalnościowe b2b dla firm

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w najnowszym programie lojalnościowym b2b dla firm oraz klientów indywidualnych – Premium-Plus Biznes..

Został on stworzony z myślą o dużych przedsiębiorstwach zajmujących się handlem na szeroką skalę oraz aktywnie współpracujących z licznym gronem partnerów ze średniego sektora przedsiębiorstw.

Program lojalnościowy b2b Premium-Plus Biznes daje możliwość bezpośredniej wymiany zakupionych punktów na nagrody lub przekazania Partnerom punktów Premium-Plus w zamian za dokonane z nimi transakcje.

Sami decydujecie Państwo, którą formę współpracy wybieracie.

Jeśli jesteście już Państwo Partnerem programu lojalnościowego dla firm Premium-Plus wystarczy, iż wypełnicie odpowiedni formularz rejestracyjny dostępny na naszej stronie www.premium-plus.pl/rejestracja  i wybierzecie jedną z dwóch proponowanych ofert.

Premium Plus Biznes to dodatkowe możliwości dla Ciebie i Twoich klientów. Robiąc zakupy u Partnera Biznes na Twoje konto trafiają punkty, które pod koniec okresu rozliczeniowego są odejmowane od tych, które wydałeś swoim klientom. Partner programu lojalnościowego dla klientów Premium – Plus Biznes sam ustala za jakie wartości i usługi punkty są przyznawane klientom.

Daje to podwójną korzyść posiadania programu lojalnościowego b2b, a mianowicie obniżenie kosztów jego prowadzenia oraz zachętę dla konsumentów.

Aktualny stan posiadanych punktów możecie Państwo sprawdzić na naszej stronie internetowej www.premium-plus.pl.

Jeśli nie jesteście Państwo Partnerem Premium-Plus Biznes, a chcielibyście mieć możliwość nagradzania swoich klientów punktami, to skontaktujcie się Państwo z naszym Przedstawicielem Handlowym.

Menu